Niektorí muži doprajú svojej priateľke slastný orálny sex pravidelne, iní sa niečomu takému bránia. To pochopiteľne platí aj u opačného pohlavia a rozdielnosť je aj čo sa týka vlhkosti jednotlivých žien.

Čo teda ovplyvňuje to, prečo niektoré ženy vlhnú viac a niektoré menej? A prečo každá chutí úplne inak? Vysvetlenie je dosť prekvapujúce!

Každý človek je originál a to isté platí aj o klíne žien. Lenže vlhkosť závisí nielen na tom, ako je muž zručný, ale aj od fázy menštruačného cyklu, v ktorom sa práve žena nachádza. Vlhkosť niektorých žien je teda priamo týmito fázami ovplyvňovaná. Dobrou správou je ale to, že takmer u 66% žien menštruačný cyklus na ich vlhnutie žiadny vplyv našťastie nemá.

O zložení spermií boli už napísané stovky článkov i odborných textov, ale viete, čo sa ukrýva v ženskom sekréte a prečo niektoré tam dole krásne voˇajú a niektoré už menej?

Vedci totiž zistili, že pošvové sekréty obsahujú chemické zlúčeniny, ktoré majú špecifickú a jedinečnú vôňu. Jednoducho povedané, pošvové sekréty sú v podstate niečo, ako podpis každej ženy. Tiež zistili, že vôňu ženského lona predovšetkým ovplyvňuje pH. Ľudské telo má pH v rozmedzí od 6 až do 7 a v ženských pohlavných orgánoch pH kolíše v rozmedzí 4 až 5,6. Väčšia kyslosť je spôsobená obsahom kyseliny mliečnej, ktorá sa v pošvovom sekréte nachádza. A práve ona napomáha pri likvidácii škodlivých baktérií, ktoré môžu ženám spôsobiť nepríjemnú vaginálnu infekciu.

A teraz niečo pre pánov, ktorí radi svojej polovičke doprajú orálny sex. Podľa vedcov zo San Diega, je pošvový sekrét čiže “pošvový med”, rovnako zdravý ako med včelí. Až teda na to, že ten ženský neobsahuje žiadnu glukózu a je pre telo lepšie stráviteľný a naozaj nadmieru liečivý. Tiež prišli na to, že ženy, ktoré sa sexu oddávajú častejšie, majú svoj sekrét oveľa zdravší. Inak povedané – ženy, ktoré mávajú pravidelne orgazmus, vylučujú vo svojom sekréte viac medových zložiek, a preto chutia lepšie.

Ak vás teda, páni, v tomto sychravom počasí trápia chrípka alebo iné typické ochorenie pre túto ročnú dobu, na nič nečakajte! Pri každej voľnej chvíľke využite tento prírodný liek a uvidíte, ako budete vy aj vaša priateľka spokojní!