Kto sa má v tých chlapoch vyznať? Jednou z vás strháva šaty už vo dverách, inokedy by vás hodiny a hodiny hýčkal. Poďme si urobiť malú prechádzku mužskou túžbou.

Myslíte si, že máte osvedčený recept, ako v ňom rozdúchať plamene vášne? Čo ale robiť, keď vaše osvedčené triky nezaberajú? Možno volíte zlú taktiku a váš drahý si žiadna úplne niečo iné.

Ak budete dávať dobrý pozor, môžete v jeho správaní odhaliť signály, ktoré vám prezradia, aký druh milovania u neho vzbudí vášnivú odozvu. Vieme, aké tri druhy sexu má váš alfa samec rád a prezradíme vám, ako jeho túžby odhaliť skôr, než na ne príde on sám.

57fe76b096460

1. Zúrivé zviera

Keď váš drahý zaboduje v práci alebo rozdrví súpera na ihrisku, rozdráždia to jeho produkcii hormónov k nepríčetnosti. V tú chvíľu sa v ňom prebudí muž-lovec, ktorý vám bude chcieť dokázať, že je pán tvorstva. Pripravte sa na to, že jediné po čom bude túžiť, je strhať z vás šaty a oprieť o kuchynskú linku.

Stačí teda pozorne svojho muža sledovať. Vo chvíli, keď sa dozviete o niektorom z jeho žiarivých úspechov, môžete začať odpratávať riad a začať sa vyzliekať. Plamene vášne sú zapálené a vás čaká pekne zúrivá chvíľka.

2. Nežný mazel

Keď sa na vašu drahú polovičku hrnie jedna starosť za druhou alebo sa menia jeho každodenné návyky (napríklad prechádza do nového zamestnania), bude istoiste vyhľadávať bezpečia vašej náruče, kde bude túžiť po nežnostiach, ktoré vám navyše bude môcť oplácať.

Akonáhle sa teda na neho zosypú všetky starosti sveta, zabudnite na to neriadené tornádo, ktoré vás obšťastňoval niekoľko posledných dní, a prepnite na romantiku. Nachystajte vaňu, sviečky, masáž a ponorte sa do mora nežnosťou. Zmyselný a zároveň nežný sex, to je to pravé.

57fe76b107200

3. Leňoch

Verte tomu alebo nie, aj úplne vyčerpaný a vystresovaný muž má chuť na sex. Nečaká však, že by sa pri ňom mal príliš nadrieť a preto to radšej ani neprizná. Je totiž zaryto presvedčený, že jeho úlohou je ženu dobývať a uspokojovať a nie len iba ležať a vyčerpane funieť. V tú chvíľu v sebe prebuďte svoje ochranárske pudy a začnite si svoj poklad riadne rozmaznávať!

Uistite ho, že ten večer po ňom nečakáte heroické výkony a potom prevezmite iniciatívu. Zbavte ho všetkých starostí aj bolestí pomocou erotické masáže. Uvidíte, že skôr alebo neskôr ho aj napriek jeho únavu rozpálite do biela. Potom mu môžete ukázať, kto je vo vašom vzťahu na koni a ak sa práve druhý deň nechystáte k zubárovi, pripravte ho aj o posledné čriepky zdravého rozumu.