Dôkazy o tom, ako sa zákerní a zlí ľudia medzi nami skrývajú, sa nám dostávajú denne. Lenže najhoršie, čoho sa človek môže dopustiť, je krutosť na nevinnom dieťatku…

 

My vám dnes predstavíme príbeh dievčatka menom Danielle, ktorá nepoznala vôbec nič, len jednu malú miestnosť, v ktorej roky žila.

Všetko sa začalo 13. júla v roku 2005 v USA v meste Plant City. Táto udalosť zaplnila všetky novinové titulky a pobúrila snáď všetkých občanov. V dopoludňajších hodinách sa ozval telefonát na tiesňovú linku, ktorý mal oznámiť, že v jednom starom dome je každý deň v okne videná bledé a veľmi smutné dievča, ktoré susedia nikdy nevideli vonku. Potom bola na toto miesto vyslaná policajná hliadka, aby overila, či je všetko v poriadku. Na trojicu policajtov, ktorí boli na miesto poslaní, už čakala zástupkyňa sociálneho úradu, s ktorou sa vydali do onoho príbytku, v ktorom malo dievča byť.

5894ee959045c

Po otvorení domu na ne však čakalo niečo neuveriteľné. Bytom sa vinul smrad mačacích, psích a zrejme aj ľudských výkalov. Všade okolo boli zatuchnuté a plesnivé steny, namiesto okien boli prišrubované kartóny a po zemi liezli šváby, ktorí vyliezali aj z chladničky, kde malo byť jedlo. Medzi všetkou tou špinou a neporiadkom sedela žena v župane a chcela od policajtov vysvetlenie, prečo vnikli do jej bytu. Ďalšími obyvateľmi tohto domu boli ešte dvaja jej dospelí synovia, lenže policajti sa zaujímali len o dievča. Tú po chvíli našli v miestnosti, čo bol pravdepodobne kumbál alebo špajza.