Jeho osud bol predurčený od narodenia. Hneď, ako šteňa nemeckého ovčiaka odstavili od mamičky, putovalo k polícii, kde sa z neho po mesiacoch výcviku mal stať policajným parťákom….

 

Gavel bol u polície asi 16 týždňov, než dostal “padáka”. Prečo? Pretože bol na prácu príliš dobrý. Počas výcviku kašľal na nejaké ňuchanie a zúrivé hryzenie. Namiesto toho sa nechával stále škrabať na brušku.

K cudzím ľuďom bol až moc priateľský a stále si chodil pre pohladenie. Pre políciu tak bol až veľmi roztomilý a dostal padáka. Lenže sa pre neho našlo oveľa vhodnejšie miesto. Gavel teraz pracuje v austrálskom Brisbane, a to rovno v diplomatických službách!

Screenshot_3

Žije v rezidencii s veľkou záhradou a jeho novým pánom je diplomat. Gavel vyfasoval špeciálnu vestičku a jeho úlohou je prelomiť ľady u zahraničných návštev, ktoré na miesto dorazia.

V Austrálii sa stal tiež hviezdou sociálnych sietí a fanúšikovia jeho novej kariére fandia. Gavel konečne môže využiť svoju milú povahu, a ako to vyzerá, zatiaľ si získal všetkých hostí, ktorí rezidenciu navštívili!