Aj medzi nami sa občas nájdu ženy, ktoré by sa radšej matkami nemali nikdy stať! Ich uvažovanie je úplne mimo a to, čo robia svojim malým dcéram, ešte viac!…

 

Väčšina z nich si lieči komplexy vlastného spackaného života. Príroda im pravdepodobne nenadelila do vienka toľko krásy alebo inteligencie, koľko by potrebovali. Rozhodli sa tak vytvoriť zo svojich detí niečo, čím sa vždy chceli stať.

Väčšinou sa jedná o nenaplnené sny samotnej matky. Ako inak tieto ciele zrealizovať než prostredníctvom svojej dcéry. Dostávame sa k matkám, ktoré neváhajú minúť neuveriteľné sumy za to, aby ich dcéra bola dokonalá a žiadna iná sa jej nevyrovnala.

Takýchto prípadov sú stovky. Žena svoju dcéru upravuje k obrazu svojmu až príliš a až moc skoro. Niektorým nebohým dievčatkám bolo ešte len 2 roky. Za tým najlepším výsledkom sa naháňajú predovšetkým matky poznačené zlým životom.

Je až neuveriteľné, že existuje hromada súťaží krásy malých dievčat. Matky dlhé hodiny líčia svoje dcéry. Tie ochotne znášajú prehnanú starostlivosť a snažia sa mamičkám čo najlepšie pózovať pred foťákom. Pritom každé dievčatko…

Pokračovanie článku na strane 2…