Bobbi a Kenny McCaugheyovi majú už dcérku Mikaylu, ale veľmi si priali mať ďalšie dieťa. Kvôli hormonálnym problémom išla Bobbi k endokrinológovi, ktorý odporučil hormonálnu liečbu…

 

Rok 1997 bol pre rodinu McCaugheyových výnimočný. Bobbi sa podarilo otehotnieť! Keď ale išla na USG, lekár nemohol uveriť svojim očiam! Hormóny pomohli – a ako! Bobbi pod srdcom nosila až 7 detí!

Takéto tehotenstvo predstavuje obrovské riziko pre deti a matku. Lekári neverili, že prežijú všetky deti a ak áno, budú mať po narodení obrovské zdravotné ťažkosti.

Bobbi ako veriaca nechcela súhlasiť ani s čiastočným potratom. Tehotenstvo pre ňu bolo neskutočne náročné. Už v 9. týždni nebola schopná samostatne vstať z postele. V 8. mesiaci ju hospitalizovali.

Aj napriek tomu, že pár svojím rozhodnutím pobúril celý svet, 7 detí sa narodilo úplne zdravých. Sedmorčatá sa stali svetovou senzáciou a vďaka nim rodina získala aj finančnú pomoc.

215029864802

Bez pomoci zvonku by bola výchova 7 detí nemožná. Bábätká na jeden týždeň potrebovali až 170 plienok. Každý deň sa o všetky deti staralo až 7 osôb.

Na nasledujúcej strane uvidíte, čo sa so všetkými súrodencami stalo …