Lucie Vondráčková vypadá jako křehké děvče, ale opak je pravdou. V rozvodné bitvě bojuje jako lvice a využívá všechny prostředky. Chvíli se zdálo, že v rozvodové bitvě Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové zbraně utichly, ale opět se dějí věci. A zpěvačka si ubrousek opravdu nebere …

Lucie Vondráčková žije se syny Matyášem a Adamem v Kanadě, kde museli zůstat, protože chlapcům soud zabavil pasy. Jejich otec Tomáš Plekanec nesouhlasí s tím, že děti s jejich matkou žijí v Kanadě, dokud on se vrátil do Česka. Proto o dalším pobytu nezletilých dětí rozhodne kanadský soud v nejbližších týdnech. Zatímco Lucie Vondráčková svým fanouškům na sociálních sítích ukazuje, jak vypadá kanadská zima, v níž momentálně s dětmi žije, jejich otec Tomáš Plekanec se musí spokojit s tím, že syny vidí pouze prostřednictvím videohovoru.

Po vzájemných mediálních přestřelkách, kde se Lucie Vondráčková tvářila, že o žádné krizi a natož rozvodu manželství neměla tušení, a Tomáš Plekanec zase na svou obranu vysvětloval, jak se věci ve skutečnosti měli, nastal na jistý čas klid. Oba rozvádějící se partneři si dali pauzu od vzájemných pomlouvačných se vyjádření, zřejmě s ohledem na blížící se soud, který se bude týkat zřejmě určení místa pobytu pro jejich syny.

Pokračování na další straně …